Firma Media Vision zajmuje się wykonywaniem projektów graficznych, składu tekstu i przygotowaniem plików do druku. Wykonujemy tematyczne grafiki komputerowe, ilustracje do tekstu oraz fotomontaż. Projektujemy reklamy, foldery, katalogi, ulotki,  biuletyny, kalendarze, książki, okładki płyt. Opracowujemy identyfikację wizualną firmy: logo, logotypy, papiery firmowe, reklamy, ulotki i wizytówki.

Poniżej przedstawiamy Państwu wybrane elementy realizacji graficznych, zachęcamy do zapoznania się z nimi i wysłaniem do nas zapytania ofertowego.

Strony internetowe

Strony www to jedna z najskuteczniejszych obecnie form reklamy dla każdej firmy. Realizując poszczególne zlecenia angażujemy się i odpowiedzialnie podchodzimy do powierzonych nam obowiązków. Staramy się zrozumieć potrzeby i motywacje Klientów i stworzyć strony internetowe zgodne z ich oczekiwaniami.

Sklepy internetowe

Wygodne i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające być dostępnym ze swoją ofertą 24 godziny na dobę. Naszym Klientom proponujemy jedynie funkcjonalne rozwiązania pozwalające na efektywną sprzedaż w „sieci”. Dzięki odpowiednio przygotowanej ofercie zyskają Państwo dobre i skutecznie narzędzie do prowadzenia sklepu.

Logotypy

Odpowiednio dobrany znak graficzny będzie wizytówką Państwa firmy, postaw na jakość oraz daj się poznać i zapamiętać. Projekty logo, które tworzymy idealnie dopasowuję się do Twojej firmy. Posiadanie własnego systemu identyfikacji wizualnej, daje Wam pewność, że symbole oraz materiały służące do promocji Waszej firmy, zostaną wykorzystane w najlepszy możliwy sposób, a co za tym idzie, będą pracowały na korzyść firmy.

Projekty graficzne

Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne, wektorowe i bitmapowe – na potrzeby internetu oraz do druku. Niezależnie od tego, czy jest to internet, wydruki na papierze czy innych materiałach, podstawą jest profesjonalny wygląd i funkcjonalność. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:  identyfikacja wizualną, logotypy, znaki graficzne, layouty stron i sklepów internetowych,  materiały reklamowe i promocyjne, kartki świąteczne i okolicznościowe, zaproszenia, wizytówki, ulotki, broszury, foldery, katalogi, plakaty, billboardy, etykiety, kalendarze, certyfikaty, dyplomy, karty dań, cenniki, okładki książek, CD, nadruki na koszulki, banery reklamowe i wiele innych.

Skład DTP

Oferujemy opracowanie graficzne, skład i łamanie: książek, artykułów, folderów reklamowych, katalogów produktowych, raportów i sprawozdań, materiałów szkoleniowych, magazynów i informatorów firmowych itp. Zajmujemy się także przygotowywaniem publikacji elektronicznych, np. e-booków.