Kasetony reklamowe – kampanie outdoorowe w Gdańsku

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z Klientem. Outdoor wykorzystuje nośne symbole i proste komunikaty, które ułatwiają zapamiętanie i identyfikację marki. Reklama zewnętrzna działa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez możliwości wyłączenia. Jej cechą jest stała widoczność.

Kiedyś reklama zewnętrzna bazowa przede wszystkim na szyldach i billboardach. Obecnie masz do wyboru szeroki zakres form, które możesz dowolnie dopasować do swoich celów marketingowych. Kasetony reklamowe, ekrany LED czy naczepy mobilne to tylko niektóre z przykładów tego, jak obecnie działa przekaz outdoorowy. Choć tradycyjne szyldy wciąż stanowią skuteczny sposób na dotarcie do odbiorców, warto wzbogacić działania marketingowe także o nowoczesne metody.

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na działania marketingowe, skontaktuj się z nami. Wieloletnie doświadczenie w branże reklamowe pozwala nam na doradzanie klientom w taki sposób, by osiągali swój cel przy użyciu atrakcyjnych wizualnie i skutecznych środków. Przygotujemy dla Ciebie projekt billboardów, kasetonów reklamowych, banerów reklamowych i wielu innych materiałów. Reklamuj się skutecznie z Media Vision przy wykorzystaniu szerokiej gamy metod.

Poniżej przedstawiamy wybrane elementy outdooru. Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły lub zamówić wycenę? Skontaktuj się z nami.