Studio graficzne – projekty na miarę Twoich potrzeb

Strony internetowe

Strony www to jedna z najskuteczniejszych obecnie form promocji dla każdej firmy. Realizując poszczególne zlecenia, angażujemy się i odpowiedzialnie podchodzimy do powierzonych obowiązków. Staramy się zrozumieć potrzeby i motywacje Klientów i stworzyć strony internetowe zgodne z ich oczekiwaniami.

Sklepy internetowe

Wygodne i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające być dostępnym ze swoją ofertą 24 godziny na dobę. Naszym Klientom proponujemy jedynie funkcjonalne rozwiązania pozwalające na efektywną sprzedaż w sieci. Dzięki odpowiednio przygotowanej ofercie zyskasz skutecznie narzędzie do prowadzenia sklepu.

Logotypy

Odpowiednio dobrany znak graficzny będzie wizytówką firmy, dlatego postaw na jakość oraz daj się poznać i zapamiętać. Projekty logo, które tworzymy idealnie dopasowuję się do Twojej firmy. System identyfikacji wizualnej, daje pewność, że symbole oraz materiały służące do promocji firmy zostaną wykorzystane w najlepszy możliwy sposób, a co za tym idzie, będą pracowały na Twoją korzyść.

Projekty graficzne

Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne, wektorowe i bitmapowe – na potrzeby Internetu oraz do druku. Niezależnie od tego, czy jest to Internet, wydruki na papierze czy innych materiałach, podstawą jest profesjonalny wygląd i funkcjonalność. W ofercie znajdziesz między innymi: identyfikację wizualną, logotypy, znaki graficzne, layouty stron i sklepów internetowych, materiały reklamowe i promocyjne, kartki świąteczne i okolicznościowe, zaproszenia, broszury, foldery, katalogi, plakaty, billboardy, etykiety, kalendarze, certyfikaty, dyplomy, karty dań, cenniki, okładki książek, CD, nadruki na koszulki, banery reklamowe i wiele innych.

Skład DTP

Oferujemy opracowanie graficzne, skład i łamanie: książek, artykułów, folderów reklamowych, katalogów produktowych, raportów i sprawozdań, materiałów szkoleniowych, magazynów i informatorów firmowych itp. Zajmujemy się także przygotowywaniem publikacji elektronicznych, np. e-booków.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością dowiemy się, co możemy dla Ciebie zaprojektować