Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą funkcjonalnych systemów wystawienniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych narzędzi umożliwiających odpowiednią promocję firmy na targach, pokazach czy prezentacjach. Naszym Klientom oferujemy: Ścianki wystawiennicze, roll-upy,  lady wystawiennicze. Posiadając ulotki i foldery reklamowe koniecznie potrzebne są eleganckie i stylowe ekspozytory. Oprócz podstawowych narzędzi wystawienniczych wymienionych powyżej znajdą Państwo u nas również wiele innych rozwiązań takich jak: barierki, grafiki podświetlane, ramy plakatowe, listwy plakatowe OWZ, systemy linearne, torby transportowe oraz oświetlenie.

Poniżej przedstawiamy Państwu wybrane elementy systemów wystawienniczych, zachęcamy do zapoznania się z nimi i wysłaniem do nas zapytania ofertowego.

Roll-up jednostronny

To najpopularniejszy system wystawienniczy. Na każdej wystawie, targach, czy nawet w supermarketach, możemy zauważyć różne reklamy ustawione w specjalnych stojakach podtrzymujących plansze reklamowe, przedstawiające zazwyczaj reklamowany produkt. Takie reklamy często zwiastują promocję jakiś artykułów w sklepach, lub promocję produktu na wystawie.

Roll-up dwustronny

Dzięki zastosowanej technologii roll-upy dwustronne powiększają Państwa przekaz reklamowy. Na każdej wystawie, targach, czy nawet w supermarketach, możemy zauważyć różne reklamy ustawione w specjalnych stojakach podtrzymujących plansze reklamowe, przedstawiające zazwyczaj reklamowany produkt. Takie reklamy często zwiastują promocję jakiś artykułów w sklepach, lub promocję produktu na wystawie.

X-bannery

To nieskomplikowany, lekki i ekonomiczny system reklamowy do prezentacji Twojej firmy lub produktu. Do jego głównych zalet należą: tani system do szybkiej prezentacji firmy, estetyczny wygląd, daje możliwość szybkiej wymiany grafiki, to bardzo lekka konstrukcja, doskonale sprawdza sie na targach, konferencjach i prezentacjach

L-bannery

L-baner jest stabilnym, lekkim i bardzo prostym w obsłudze stojakiem reklamowym. Ten system wystawienniczy idealnie sprawdza się na konferencjach, pokazach, wystawach oraz w miejscach sprzedaży.

Potykacze

Dwustronny, zewnętrzny potykacz umożliwiający umieszczenie grafiki w rozmiarze A1 i A2. Ocynkowane stalowe podłoże sprawia, że produkt jest niezwykle wytrzymały i stabilny. Do stosowania na zewnątrz lub wewnątrz. Jest solidny i wytrzymały.

Stojaki na reklamy

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg stojaków wystawienniczych o różnych formatach kieszeni: A3, A4 oraz A6. Nasze stojaki ekspozycyjne są proste w montażu – stojaki składane jednym ruchem ręki lub stojaki do stałej ekspozycji.

Lady prezentacyjne

To profesjonalne i skuteczne narzędzie demonstracji produktów i usług. Wyróżniają się estetycznym wyglądem i dużą powierzchnią ekspozycyjną. Nowoczesne i profesjonalne rozwiązania podkreślają prestiż oraz wyjątkowość prezentowanej oferty. Do głównych ich zalet należą: trwałość i estetyka, duża powierzchnia reklamowa, szeroki wybór wyposażenia dodatkowego, prosty i wygodny montaż, różnorodna kolorystyka i kształty blatu, łatwy transport.

Ścianki pop-up

Ścianka reklamowa to skuteczne narzędzie promocji, które umożliwia dotarcie do Klienta w dowolnym miejscu. Produkt doskonale nadaje się jako pomoc na wszelkiego rodzaju prezentacjach, konferencjach czy targach wystawienniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo ścianki pop-up w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je wkomponować w każdą przestrzeń. Łatwość i szybkość montażu ścianki reklamowej wpływa zaś na zwiększenie komfortu użytkowania. W zestawach, które Państwu oferujemy znajdują się: ścianka reklamowa pop up (materiał), sztywny kufer na konstrukcję oraz grafikę, lampy halogenowe, listwy mocujące bądź maszty.

Ścianki prezentacyjne

To profesjonalne i sprawdzone narzędzia, które skutecznie prezentują firmę i promują jej produkty. Niezwykła funkcjonalność Stand Up pozwala zagospodarować dużą powierzchnię w bardzo krótkim czasie. Wszystkie elementy ścianki łącznie z grafiką mieszczą się do dwóch, lub jednego kufra, który podczas prezentacji pełni rolę stolika lub lady.

Kioski multimedialne

Kioski multimedialne to nowoczesne i bardzo atrakcyjne urządzenia, zbudowane w oparciu o komputer pozwalający stworzyć punkt informacji w niezwykle atrakcyjnej i przyciągającej wzrok formie. Wysoka jakość obrazu i dźwięku pozwala przedstawić każdą informację w przejrzystej i profesjonalnej formie. To idealne urządzenia multimedialne nadające się zarówno do pełnienia funkcji kiosku informacyjnego, punktu dostępowego do Internetu jak również do celów reklamowych. Oferowane przez nas kioski multimedialne wyposażone są w nowoczesne ekrany dotykowe pozwalające na interakcję z użytkownikiem. Design urządzenia może być dostosowany do wymogów i oczekiwań naszych Klientów.