Kasetony reklamowe – kampanie outdoorowe w Gdańsku

Outdoor, czyli reklama zewnętrzna (OOH – out-of-home), to najstarsza i najpopularniejsza forma promocji, bazująca na wizualnej prezentacji treści i zapewniająca wysoką częstotliwość kontaktów z Klientem. Outdoor wykorzystuje nośne symbole i proste komunikaty, które ułatwiają zapamiętanie i identyfikację marki. Reklama zewnętrzna działa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez możliwości wyłączenia. Jej cechą jest stała widoczność.

Kiedyś reklama zewnętrzna bazowa przede wszystkim na szyldach i billboardach. Obecnie masz do wyboru szeroki zakres form, które możesz dowolnie dopasować do swoich celów marketingowych. Kasetony reklamowe, ekrany LED czy naczepy mobilne to tylko niektóre z przykładów tego, jak obecnie działa przekaz outdoorowy. Choć tradycyjne szyldy wciąż stanowią skuteczny sposób na dotarcie do odbiorców, warto wzbogacić działania marketingowe także o nowoczesne metody.

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na działania marketingowe, skontaktuj się z nami. Wieloletnie doświadczenie w branże reklamowe pozwala nam na doradzanie klientom w taki sposób, by osiągali swój cel przy użyciu atrakcyjnych wizualnie i skutecznych środków. Przygotujemy dla Ciebie projekt billboardów, kasetonów reklamowych, banerów reklamowych i wielu innych materiałów. Reklamuj się skutecznie z Media Vision przy wykorzystaniu szerokiej gamy metod.

Poniżej przedstawiamy wybrane elementy outdooru. Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły lub zamówić wycenę? Skontaktuj się z nami.

Oklejanie szyb, oklejanie samochodu

 

Oklejanie szyb oraz oklejanie samochodu to skuteczne sposoby na wypromowanie swojej marki i utrwalenie swojej obecności na rynku w świadomości odbiorców tych form reklamy. Specjalne folie wykorzystywane do tworzenia reklam na szybach lub na pojazdach umożliwiają zastosowanie atrakcyjnej grafiki w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Oklejanie szyb oraz oklejanie samochodu powinno być wykonane przez profesjonalną firmę, która dysponuje odpowiednim sprzętem i umiejętnościami w zakresie optymalnego rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych na oklejanej powierzchni. Nasza firma specjalizuje się w oklejaniu witryn sklepowych oraz karoserii samochodowych. Z precyzją i wprawą wykonujemy trwałe i efektowne reklamy na witrynach lokali i karoseriach aut, które wzmacniają rozpoznawalność marki. Jeśli poszukujesz firmy mającej doświadczenie w oklejaniu auta lub szyb skontaktuj się z naszą firmą w Gdańsku!

Reklama outdoorowa dostosowana do Twoich potrzeb

media vision

Naczepy mobilne

Pojawiające się dosyć często w różnych miastach przyczepy reklamowe stanowią skuteczną alternatywę dla billboardów. Ogólna zasada pozostaje ta sama – komunikat ma zwrócić uwagę odbiorcy. Dzięki reklamie mobilnej klient ma pewność, że jego baner przemieszcza się po wyznaczonej trasie i dzięki takiemu działaniu zwiększa swój zasięg. Istnieje możliwość połączenia przekazu wizualnego z przekazem dźwiękowym. Jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamy mobilnej.

media vision

Naczepy stacjonarne

Mobilny billboard z możliwością przemieszczenia reklamy pomiędzy newralgicznymi punktami miasta. Dzięki tej formie zyskujesz możliwość dotarcia z reklamą do szerszego grona odbiorców. Dzięki znajomości miast oraz preferencji ich Klientów jesteśmy w stanie osiągnąć zakładany cel i zwiększyć rozpoznawalność marki.

media vision

Billboardy

Jedna ze skuteczniejszych form reklamy zewnętrznej. Dzięki dużej powierzchni i stosownemu umieszczeniu pozwala dotrzeć do potencjalnych odbiorców. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przygotować listę dostępnych lokalizacji wraz z terminami, przygotować grafikę oraz przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową.

media vision

Kasetony

Kasetony reklamowe mają bardzo szeroki zastosowanie. Jeżeli są zawieszone przy wejściu, to „pracują” całą dobę. Dzięki takiemu rozwiązaniu grafika jest widoczna w dzień jako szyld lub tablica, a po zmroku, gdy kaseton reklamowy zaświeci, grafika staje się kolorowym slajdem przyciągającym oko. Dzięki tej formie reklamy będzie ona zawsze widoczna.

media vision

Citylighty

Rodzaj outdoorowej reklamy ulicznej. To zazwyczaj podświetlana tablica ogłoszeniowa, umieszczana w najbardziej uczęszczanych miejscach miast takich jak pasaże handlowe, deptaki, dworce kolejowe, przystanki komunikacji publicznej. Jest to skuteczna forma reklamy trafiająca do Klienta przemieszczającego się głównie pieszo lub za pomocą transportu publicznego.

media vision

Ekrany LED

Wielkoformatowe ekrany wizyjne to obecnie najatrakcyjniejsza, najnowocześniejsza i najbardziej spektakularna forma reklamy umożliwiająca atrakcyjne zaprezentowanie firmy oraz oferowanych przez nią produktów i usług. Dzięki usytuowaniu ekranów w kluczowych punktach miasta nasi Klienci zwiększą swój zasięg i pozyskają nowych Klientów.

Szukasz najlepszego sposobu na reklamę? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.